....kůže je Vaší vizitkou.

 
Ordinace NEPŔIJÍMÁ nové pacienty, důvodem je kapacitní přetížení.
 
telefonické hovory vyřizujeme dle možností  pouze od 12.45 hodin do konce pracovní doby 
 
 
pátek 29.září 2023 stěhování ordinace do Medical care cenre Kopřivnice, NEordinujeme
 
 
 
 
 PACIENTEM DO ČEKÁRNY NECHODÍ ŽÁDNÉ ZBYTEČNĚ DOPROVÁZEJÍCÍ OSOBY ( AKCEPTOVÁNO JEN U DĚTÍ, HANDICAPOVANÝCH A SENIORŮ-V POČTU 1 DOPROVOD
 

Ambulance pracuje v režimu pouze částečného objednacího systému, jinak s volným přístupem dle kapacitních možností pro pacienty, kteří již mají zavedenu zdravotní kartu v ordinaci.

Veškerá data v rámci ambulance jsou zajištěna a chráněna v souladu s  evropskou legislativou GDPR                                         

Žádáme pacienty objednáné k vyšetření znamének, zákrokům, aby se omluvili, pokud se nemohou dostavit, minimálně den předem SMS zprávou, která bude podepsána jménem a příjmením. SMS pouze přijímáme, neodepisujeme ani neobjednáváme termíny tímto způsobem.

 

Pacienti jsou ošetřováni dle kapacitních možností ambulance. Akutní pacienti (otoky,stavy s horečkou a infekce) jsou ošetřováni v ranních hodinách, kdy je návaznost na další vyšetřovací postupy a pod.

 

 

 

 

 

Novinka

Naše ambulance Vám nově nabízí nadstandardní ošetření kožních chorob laserem, laserovým skenerem, zejména pro tyto diagnózy:

jizvy-čerstvé po vytažení stehů včetně po plastických operacích očních víček, ostatní do stáří 3 let

bércové vředy a rány na těle, kdy následný převaz rány sestrou je hrazen zdravotní pojišťovnou

opary na obličeji i jinde

ekzém např. na obličeji, kdy potřebujete velmi rychlé hojení např. před reprezentativním jednáním, plesem, svatbou, tanečními aj.

akné se zánětem 

Jiné diagnózy po předchozí domluvě.

 

Ošetření laserem není hrazeno z prostředků veřejného zdravotního pojištění.

 

Upozorňujeme rodíče, že v případě zákroků u dítěte v naší ambulanci musí být přítomen vždy jeden z rodičů  !!!!

 

 

Nabízíme Vám nadstandardní léčbu kožních chorob certifikovaným zářičem -světloléčbu. Léčba se týká zejména ekzémů a lupénky rukou, nohou, obličeje, bércových vředů a nehojících se ran a estetického ošetření pleti, včetně akné. Dále ošetření prsou kojících matek a výrazných plenkových dermatitid dětí, čerstvých jizev po porodu,pásových oparů zejména v obličeji a dalších diagnóz i mimo kožní lékařství. Bližší informace a objednání k 5- 10 denním kůrám po telefonické domluvě a předchozím vyšetření lékařkou naší ambulance. viz. strana světelná terapie.

V zájmu zrychlení odbavování pacientů si ke kožnímu vyšetření připravte:

1. písemný seznam léků, které aktuálně užíváte

2. na co jste alergičtí -  včetně léků

3. jaká vážná onemocnění a operace jste dosud prodělali

4. jaké nemoci v souvislosti s kožními diagnózami se vyskytovaly u Vašich pokrevních příbuzných

 

Vyšetření pigmentových  znamének:

pacienti u nichž se vyskytla v rodině rakovina kůže (melanom, karcinomy-Bazaliom, Spinaliom..) a pacienti, kteří užívají léky ke snížení imunity - např. po transplantacích orgánů, na biologické léčbě, s imunosupresivy , pacienti po chemoterapii a radioterapii-ozářkách, by měli mít pravidelně kůži kontrolovánu kožním lékařem.

Rovněž i pacienti se světlými a rezavými vlasy, dále ti, kteří navštěvují solárium ,  jsou ohroženi rakovinou kůže ve zvýšené míře.

Využijte bonusových nadstandardních programů Vaší pojišťovny / Česká průmyslová ZP , Revírní bratrská pokladna ZP, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra, VZP,  / pro vyšetření pigmentových skvrn a prevenci rakoviny kůže /příspěvek pojišťovny 500 Kč 1x ročně/ OZP hradí přímo lékaři za preventivní vyšetření a Vojenská zdravotní pojišťovna Vám proplatí 400 Kč.   Pro vyšetření nesmíte mít kůži silně opálenou nebo zarudlou po spálení sluncem, v tomto případě odložte preventivní vyšetření své kůže na podzimní  či zimní měsíce.

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena MUDr. Janíková Hana