....kůže je Vaší vizitkou.

 
 
POZOR  ZMĚNA    - volat na dálku o nastavení léčby mohou nadále jen pojištěnci od  VZP, RBP a ČPZP (nebo přijdou osobně) !!
Ostatní  pojištěnci docházhí pouze osobně k léčbě.
 
 
 
Pokud jste byli v posledních 14  dnech v kontaktu s lidmi, kteří následně byli v karanténě, jste ve styku s pendlery či řidiči kamionů - NECHOĎte do ordinace, předem VOLEJTE !
 
POZOR   pokud k nám chodíte s respirátorem s výdechovým ventilem , na obličeji musíte mít přes něj roušku , jinak nebudete moci být ošetřeni ( viz sdělení vlády)
Roušky musíte mít čisté, maximální použití je 2 hodiny
 
 
 
Děkujeme za myšlenku a realizaci 3D tisku ochranných obličejových štítů p. Kvitovi z Libhoště a studentům gymnázia v  N. Jičíně Kopeckému a Janíkovi
 
   Děkujeme za ušití roušek  
 
 MUDr. Andělové z Kopřivnice , p. Kahánkové-Čechové a p. Čechové z Příbora za ušití :),p.Grosmannové z jídelny Tatrovanka, komisi  pro občanské záležitosti při obci Libhošˇt a  Pavlíně z Kopřivnice za ušití dvouvrstevných roušek s kapsičkou na kapesník,Ficbauerovým ze Závišic. p. Bunčkové z květinářství v kasárnách , p. Adámkové a p. Sochové., p. Lasovské, p. Herkové, Krsíčkové  z Frenštátu, Havláskové L.,p. Liberdové, p. Friedlové z Příbora , p. Vaculíkové z Jeseníku n.O. ,
 
 
 
 
Ambulance má v současné době výhodu polohy mimo velká zdravotnická zařízení a funguje normálně.
 
 
Pacienti ,kteří se v posledních 14 dnech navrátili odkudkoliv z cizího státu, budou ošetřování NEJDŘÍVE  až po 14 dnech pobytu v ČR a to i ti, kteří byli původně objednáni.(termín se přeobjedná !)
 
POZOR  ti z vás, kteří mají doporučenu nebo nařízenu KARANTÉNU do čekárny vůbec NECHODÍ a dodržují pravidla vydaná ministerstvem zdravotnictví a hlavní hygieničkou
 
Ambulance funguje normálně dle ordinační doby,v případě nejaností volejte naše číslo   tel 737 454 202  a domluvte se na postupu stran předpisu léků,
či návštěvy v ordinaci.        dejte přednost bezpečnosti a volejte i opakovaně pokud se nedovoláte
 

Ambulance pracuje v režimu pouze částečného objednacího systému, jinak s volným přístupem dle kapacitních možností pro pacienty ze spádové oblasti Kopřivnice a okolí,D tisku

Veškerá data v rámci ambulance jsou zajištěna a chráněna v souladu s  evropskou legislativou GDPR.

 

                                         

Žádáme pacienty objednáné k vyšetření znamének, zákrokům, aby se omluvili, pokud se nemohou dostavit, minimálně den předem SMS zprávou, která bude podepsána jménem a příjmením. SMS pouze přijímáme, neodepisujeme ani neobjednáváme termíny tímto způsobem.

 

Pacienti jsou ošetřováni dle kapacitních možností ambulance. Akutní pacienti (otoky,stavy s horečkou a infekce) jsou ošetřováni v ranních hodinách, kdy je návaznost na další vyšetřovací postupy a pod. 

 

 

 

 

Novinka

Naše ambulance Vám nově nabízí nadstandardní ošetření kožních chorob laserem, laserovým skenerem, zejména pro tyto diagnózy:

jizvy-čerstvé po vytažení stehů včetně po plastických operacích očních víček, ostatní do stáří 3 let

bércové vředy a rány na těle, kdy následný převaz rány sestrou je hrazen zdravotní pojišťovnou

opary na obličeji i jinde

ekzém např. na obličeji, kdy potřebujete velmi rychlé hojení např. před reprezentativním jednáním, plesem, svatbou, tanečními aj.

akné se zánětem 

Jiné diagnózy po předchozí domluvě.

 

Ošetření laserem není hrazeno z prostředků veřejného zdravotního pojištění.

 

Upozorňujeme rodíče, že v případě zákroků u dítěte v naší ambulanci musí být přítomen vždy jeden z rodičů  !!!!

 

 

Nabízíme Vám nadstandardní léčbu kožních chorob certifikovaným zářičem -světloléčbu. Léčba se týká zejména ekzémů a lupénky rukou, nohou, obličeje, bércových vředů a nehojících se ran a estetického ošetření pleti, včetně akné. Dále ošetření prsou kojících matek a výrazných plenkových dermatitid dětí, čerstvých jizev po porodu,pásových oparů zejména v obličeji a dalších diagnóz i mimo kožní lékařství. Bližší informace a objednání k 5- 10 denním kůrám po telefonické domluvě a předchozím vyšetření lékařkou naší ambulance. viz. strana světelná terapie.

V zájmu zrychlení odbavování pacientů si ke kožnímu vyšetření připravte:

1. písemný seznam léků, které aktuálně užíváte

2. na co jste alergičtí -  včetně léků

3. jaká vážná onemocnění a operace jste dosud prodělali

4. jaké nemoci v souvislosti s kožními diagnózami se vyskytovaly u Vašich pokrevních příbuzných

 

Vyšetření pigmentových  znamének:

pacienti u nichž se vyskytla v rodině rakovina kůže (melanom, karcinomy-Bazaliom, Spinaliom..) a pacienti, kteří užívají léky ke snížení imunity - např. po transplantacích orgánů, na biologické léčbě, s imunosupresivy , pacienti po chemoterapii a radioterapii-ozářkách, by měli mít pravidelně kůži kontrolovánu kožním lékařem.

Rovněž i pacienti se světlými a rezavými vlasy, dále ti, kteří navštěvují solárium ,  jsou ohroženi rakovinou kůže ve zvýšené míře.

Využijte bonusových nadstandardních programů Vaší pojišťovny / Česká průmyslová ZP , Revírní bratrská pokladna ZP, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra, VZP,  / pro vyšetření pigmentových skvrn a prevenci rakoviny kůže /příspěvek pojišťovny 500 Kč 1x ročně/ OZP hradí přímo lékaři za preventivní vyšetření a Vojenská zdravotní pojišťovna Vám proplatí 400 Kč.   Pro vyšetření nesmíte mít kůži silně opálenou nebo zarudlou po spálení sluncem, v tomto případě odložte preventivní vyšetření své kůže na podzimní  či zimní měsíce.

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena MUDr. Janíková Hana